Spotkanie uczniów Zespołu Szkół z przedstawicielem Szkoły Policealnej "ŻAK"

Dnia 19 lutego 2014r. uczniowie Zespołu Szkół w Czarnej Białostockiej spotkali się z przedstawicielem Szkoły Policealnej "ŻAK".

Uczniowie poznali kierunki kształcenia w szkole policealnej oraz zalety (np. możliwość łączenia pracy, zdobywania doświadczenia zawodowego i nauki), poznali też perspektywy zatrudnienia po zakończeniu nauki.

Przedstawiciel szkoły zaprezentował ciekawie szczegóły ze szkolnego życia braci uczniowskiej i przypomniał, że w takiej szkole można uczyć się również bezpłatnie. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali płyty z testami maturalnymi, oraz rozszerzoną informacją o szkole, informacje te będą szczególnie przydatne dla absolwentów szkoły, których czeka egzamin maturalny.