Matura 2015

Od poniedziałku 4 maja trwają egzaminy maturalne. Pierwszy dzień matur to język polski, we wtorek uczniowie zdawali matematykę. Na zdjęciu obok chwile niecierpliwego oczekiwania przed tym egzaminem. We środę uczniowie zdają język angielski. Następne dni egzaminu to przedmioty dodatkowe i egzaminy rozszerzone wybierane indywidualnie przez maturzystów.

Matura kojarzy się nieodłącznie z emocjami, bo od efektu tego egzaminy zależą często dalsze wybory życiowe - studia, szkoły pomaturalne i policealne. Zwyczajnie też chce się wypaść jak najlepiej i pochwalić dobrym wynikiem. Nauczyciele pracujący w komisjach egzaminacyjnych czekają z nie mniejszym napięciem na wyniki uczniów - równie mocno zależy im na dobrym wyniku. Wspieramy maturzystów najlepszymi życzeniami i dodajemy otuchy - wiadomo, matura to wiedza ale też łut szczęścia. Powodzenia!