Zakończenie roku szkolnego - wakacji nadszedł czas

Dobiegł końca rok szkolny 2014/2015, zakończyliśmy również serię egzaminów w okresie wiosenno - letnim 2015. Wszystkim dziękujemy za przygotowanie do egzaminów i staranie o dobre oceny z poszczególnych przedmiotów szkolnych. Gratulujemy tym, którzy osiągnęli wysokie noty i dobrych wyniki. Zdarza się oczywiście czasem potknięcie, podchodzimy do tego z pogodą ducha i pewnością, że następnym razem będzie lepiej.

W piątek 26 czerwca spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym aby podsumować mijający okres pracy i przywitać wspólnie wakacje. Uroczystość była okazją do wspomnień i wzruszeń. Szczególną okazją do wzruszenia było dla wszystkich pożegnanie Księdza Marcina Hołodoka, który kończy pracę w naszej szkole. Dziękujemy Księdzu za wspólne chwile i ciepłe słowa skierowane do nas, życzymy dalszych sukcesów w posłudze kapłańskiej w nowej parafii i zapraszamy do rychłych odwiedzin naszej szkoły.

Były wyróżnienia dla uczniów za bardzo dobre oceny, wzorowe zachowanie, godne reprezentowanie szkoły na konkursach i zawodach (również ogólnopolskich) i wysoką frekwencję, a także słowa napomnienia dla tych, którzy wypadali gorzej, szczególnie w zakresie uczęszczania na zajęcia. Wszystkim uczniom życzymy zdrowego wypoczynku wakacyjnego, ciekawych przygód, bezpiecznego powrotu do domu i szkoły.