Sukcesy naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym

Gratulujemy Wojciechowi Olechowskiemu, który w bieżącym roku szkolnym zwyciężył w ogólnopolskim konkursie graficznym Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki "Mój cyfrowy świat". W konkursie wzięło udział ponad 800 uczniów reprezentujących 53 szkoły ponadgimnazjalne, więc konkurencja była duża. Konkurs odbywał się w ramach szerszego projektu IT Szkoła, w którym bierzemy również udział.

Zwycięską pracę Wojciech Olechowskiego prezentujemy poniżej. Dostępna jest również informacja na stronie projektu IT Szkoła

Szkoła została kolejny raz nagrodzona wyróżnieniem w rankingu IT Szkoła. Wyróżnienie to związane jest z zajęciem dobrej lokaty w konkurencji ilości rozwiązanych zadań publikowanych na stronie projektu.

Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła drużynowo w Powiatowym Turnieju Szachowym. Zawody odbyły się w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej, a w składzie naszej drużyny byli Piotr Grynkiewicz i Piotr Matląg z klasy drugiej. Gratulujemy sukcesu w tej ciekawiej dyscyplinie sportowej.

Dnia 18 lutego 2015r w szkole odbył się etap rejonowy wojewódzkiego konkursy "KIWI", organizowanego przez wydział informatyczny Politechniki Białostockiej. W konkursie wzięło udział 5 uczniów z naszej szkoły z klas II-IV pod kierownictwem mgr Joanny Bokiny. Dwóch z nich tj. Wojciech Tałałaj i Piotr Matląg zakwalifikowali się do finałowego etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 29.04.2015r. na wydziale informatycznym Politechniki Białostockiej. Wszyscy uczestnicy w podziękowaniu za udział otrzymali miesięczny abonament do serwisu Neurogra.pl. Finalistom życzymy zwycięstwa w kolejnym etapie.