Szkoła pracuje w trybie nauczania zdalnego. Poniżej link do strony
Nauczanie zdalne
z zadaniami i poleceniami dla uczniów

List do rodziców

Każdy uczeń otrzymał na adres e-mail nazwę użytkownika i hasło do portalu epodreczniki.pl
Proszę o zalogowanie się, zmianę adresu e-mail na ten używany do kontaktów ze szkołą i wykonywanie zadań dodawanych przez nauczycieli (zwykle są na końcu lekcji). Nauczyciel ma podgląd wykonywanych prostych ćwiczeń, dłuższe prace należy odsyłać na edres e-mail nauczyciela.
Osoby, do których nie dotarły dane logowania do portalu proszone są o kontakt na adres roman.matlag@gmail.com

Dobrym, uniwersalnym programem do otwierania zamieszczanych kart pracy w różnych formatach jest LibreOffice który otwiera dokumenty doc, docx, odt, odf oraz inne. Zamieściłem tu link do strony pobierania tego pakietu w portalu dobreprogramy.pl alternatywnie można wykorzystać OpenOffice, który też znajduje się w tym portalu (Uwaga: Po otworzeniu strony pobierania nie klikamy w „Pobierz program” tylko po prawej stronie w „Linki do programu” i tam wybieramy właściwą wersję).

Kto z Was nie posiada konta gmail proszony jest pilnie o założenie takiego konta. Zakłada się go standardowo tak, jak w innych portalach. Po otworzeniu strony google.pl szukamy linku gmail i tam uzupełniamy formularz. Po założeniu konta proszę o list na adres roman.matlag@gmail.com z założonego konta. Założenie konta jest jest konieczne.