Turniej Srebrnego Kota, czyli Otrzesiny klas pierwszych.

Dnia 22 października w Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej odbył się Turniej Srebrnego Kota, czyli tradycyjne otrzęsiny. Zostały one przygotowane przez uczniów klasy II T pod opieką p. Łukasza Prochora. Pierwszoklasiści musieli stawić czoła różnym zadaniom, wykazując się sprawnością fizyczną, umiejętnością współpracy, kreatywnością oraz talentami artystycznymi. Konkurencje były oceniane przez jury pod przewodnictwem p. Krystyny Wróblewskiej, której nieocenione wsparcie zapewniali Bartłomiej Gabiński oraz Paula Charyło. Impreza toczyła się w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze, a uczniowie klasy pierwszej spisali się znakomicie. Na zakończenie imprezy w dowód uznania wysiłku "kociaków", wychowawczyni klasy I p. dyrektor Annie Matląg został wręczony tytułowy Srebrny Kot, który wraz z pamiątkowymi fotografiami z pewnością nie raz pozwoli uczniom na powrót pamięcią do miłych chwil spędzonych w szkole.