Finał konkursu graficznego "Dziękuję, nie biorę"

Uzupełnieniem tygodnia profilaktyki była aktywizacja uczniów i wykonanie przez nich prac plastycznych z wykorzystaniem multimediów i grafiki komputerowej pod hasłem kampanii "Dziękuję - nie biorę!". Uczniowie mieli możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami i wyobraźnią, gdyż za najciekawsze prace można było uzyskać atrakcyjne nagrody: markowe słuchawki, kamerkę internetową, pamięć przenośną pendrive, etui CD/DVD i słodycze. Jury konkursowe (opiekun samorządu, nauczyciel informatyki, nauczyciel wok, ksiądz katecheta, członek szkolnego zespołu pomocy pedagogiczno-psychologicznej oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego) oceniło prace w kontekście zgodności z tematem, oryginalności i pomysłu oraz wrażeń estetycznych.

Najwyżej oceniono:

I miejsce - praca Wojtka Olechowskiego
II miejsce - praca Mateusza Wilczewskiego
III miejsce - praca Mateusza Ostrowskiego
III miejsce - praca Karola Waleszczyka
IV miejsce - praca Radka Święcickiego
V miejsce - praca Krzyśka Olszewskiego
V miejsce - praca Mateusza Rybakiewicza

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ze słodkim akcentem i zachętą do udziału w kolejnych konkursach.